Dyzeliniai purkštukai, purkštuvai, siurbliai
Skambinkite telefonu: +370 5 2532325

Kodėl genda dyzelinių automobilių purkštuvai?

Jei jūsų dyzelinė transporto priemonė pradėjo sunkiai užsivesti tiek šaltuoju, tiek šiltuoju laikotarpiu, o galbūt bandant išvystyti didesnį variklio galingumą prietaisų skydelyje užsidega „check engine“ lemputė ir dingsta trauka, variklis nevysto pilno galingumo. Tai pagrindiniai požymiai, jog jūsų dyzelinio automobilio variklio purkštuvai turi būti patikrinti ir jei reikia – suremontuoti. Ilgai delsiant gali atsirasti kur kas didesnių problemų.

Taigi kodėl genda dyzelinių automobilių purkštuvai? Pagrindinės priežastys yra dvi.

Pirmiausia – nekokybiškas kuras, neatitinkantis Lietuvos ir Europos sąjungos standartų.

Antra priežastis – nešvarumai automobilio kuro bake. Tai kietos smulkios dalelės, kurios praeina per kuro filtrą ir patenka į kuro sistemą – siurblį, purkštuvus. Dėl šių smulkių dalelių susidėvi purkštuvų detalės – vožtuvai, purkštukai – ir dėl to purkštuvas praranda sandarumą, kas yra itin svarbu. Dingus sandarumui, kuras metamas į grįžtamąjį ryšį ir grįžta atgal į kuro baką.

Jei automobilis ir toliau eksploatuojamas su sugedusiais purkštuvais, kaip jau minėta, jo užsivedimas bus sunkesnis, ko pasekoje ilgai sukant starterį jis greitai susidėvės. Taip pat dėl blogo purkštuvų darbo, gali sudegti stūmoklis.

Esant netvarkingiems purkštuvams stipriai padidėja kuro sąnaudos, padidėja transporto priemonės dūmingumas.

Leave a Reply

alli lloyds online alli online kopen where can i buy alli online uk alli online purchase buy alli 120 mg cheapest alli online uk buy alli supplement farmacia online pastillas alli buy alli diet pills online alli for sale online buy alli starter pack online buy alli tablets cheap